Pieczątki Modico

Pieczątki Modico

Modico to nowoczesne i ekologiczne pieczątki. Nowoczesna technologia Flash z powodzeniem wypiera tradycyjne pieczątki „automaty” nie mówiąc już o stemplach. Zaletami pieczarek Modico są przyjazność dla środowiska naturalnego, długa żywotność (10 000 odbić bez napełniania kartridża) szybkość wykonania, czytelne i ostre odbicie, nowoczesny design.

Cennik pieczątek MODICO:

Technologia wyrobu pieczątek Modico powstała w Japonii. Jest w pełni ekologiczna, uniknięto w procesie wyrobu pieczątek powstawania odpadów i trawienia. Jakość pieczątki wykonywaną metodą Flash jest bezkonkurencyjna. Nie ma zalewania odbicia, a każdy obraz jest ostry i wyraźny. Odbicia pieczątki są zawsze takie same. Użytkowanie pieczątki Modico jest nieporównywalne z innymi.

Wybraliśmy najlepszą technologię wyrobu pieczątek

W Japonii pieczątki błyskowe stanowią prawie 100% używanych pieczątek. W USA 60%,w Europie Zachodniej ponad 40%. Modico stanowi 50% rynku pieczątek błyskowych. Technologia wyrobu pieczątek Modico polega na naświetlaniu w naświetlarce błyskowej (dlatego niektórzy pieczątki nazywają błyskowymi) gumki z mikroskopijnymi porami, których w jednej pieczątce jest setki tysięcy. Mikropory pod wpływem światła o zamykane są w miejscach, przez które nie będzie przenikał tusz. Tusz w pieczątkach Modico podawany jest od góry.

Nieograniczone możliwości pieczątek

Wykonywane u nas pieczątki to nowoczesny design i rewelacyjna aplikacja. Dzięki nowoczesnej technologii nasze pieczątki mogą przenosić nawet najcieńsze linie, najmniejsze znaki. Grafiki są ostre,a odbicia niezalane.

Nasze Studio Graficzne może zaprojektować pieczątkę. Możemy umieścić logo, znak graficzny. Pieczątka powinna Cię wyróżniać. W pieczątkach można zastosować różne tusze: niebieski, czarny, zielony, czerwony.

Jak szybko można szybko wyrobić pieczątkę?

Pieczątki Modico w naszej firmie wykonujemy nawet w 1 godzinę! Kto raz zamówił pieczątkę Modico, będzie zawsze ich używał. Od wielu lat wykonujemy pieczątki dla firm. Zawsze były to pieczątki w technologii Flash. Nasi klienci cenią sobie kompleksowość naszych usług. Komfortowy jest dla nich fakt, że zamawiając wydruk ulotek lub folderów mogą odebrać u nas również pieczątkę. Dla wielu liczy się kompleksowość usług. Tacy chcemy być dla Was.

Możesz u nas zamówić pieczątkę mailem. Jak po godzinie przyjedziesz po odbiór, będzie już gotowa czekała na Ciebie.

Pieczątki wykonujemy w Katowicach i tu można je odebrać osobiście. Łatwy dojazd ze zjazdem z DTŚ i własny parking jest dużym atutem. Drukarnia Sakankolor Katowice to kompleksowy dostawca usług.