Druk Cyfrowy Katowice

Druk Cyfrowy Katowice

Druk cyfrowy – doskonała jakość i przystępna cena

Nie ulega wątpliwości, że wynalezienie druku było krokiem milowym dla wielu przemian zachodzących w całej Europie. Niewątpliwie usprawnił on cały proces drukowania i na zawsze zmienił oblicze świata. Druk uprościł wiele czynności. Cały ten proces stał się znacznie tańszy, pozwalał też w krótkim czasie wykonać wiele idealnych kopii. Dziś jednak drukarnia z czasów Gutenberga niewiele przypomina tą współczesną. W wielu bowiem miejscach na stałe „zadomowił się” druk cyfrowy, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż takie rozwiązanie posiada wiele zalet.

Druk cyfrowy – chętnie wykorzystywany w wielu projektach

Druk cyfrowy staje się coraz bardziej popularny. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że ta metoda cyfrowa jest wykorzystywana podczas tworzenia większości materiałów reklamowych. Dlaczego? Tym, co odróżnia cyfrowy od techniki tradycyjnej, jest niewątpliwie sposób zapisu danych. Taka technika jest mniej czasochłonna. Nie wymaga bowiem przygotowania formy drukarskiej, gdyż dane przenoszone są z komputera, bezpośrednio na materiał (papier, karton, tkaninę itp.)

Decydując się na wydruk cyfrowy wcale nie musisz ograniczać formatu Twojego produktu. Może on bowiem odbywać się na różnego rodzaju papierze i w różnych formatach. Drukarnia Cyfrowa Katowice Skankolor dysponuje profesjonalnym sprzętem, który umożliwia wydruk w większych formatach. Jeśli więc zależy Ci na kompleksowej usłudze, zapraszamy do naszej drukarni, która mieści się w Katowicach. Zatrudniamy profesjonalnych grafików, którzy zaprojektują dla Ciebie każdy folder, ofertę, wizytówki czy papier firmowy. I to wszystko z dbałością o najmniejszy nawet szczegół, według Twoich wytycznych.

Jeśli zdecydujesz się na druk cyfrowy na tkaninie, również wykonamy go dla Ciebie, wykorzystując dającą najlepsze efekty technologię HP Latex.

 

Personalizowany druk cyfrowy – dzięki niemu wyróżnisz się z tłumu

Druk cyfrowy jest nieco droższy od offsetu, ale bardzo często pozwala stworzyć lepsze pod względem jakościowym wydruki. Stąd też stosuje się go przede wszystkim przy niskich nakładach. Nie musisz więc drukować od razu 1000 sztuk folderu, ale tylko 1 egzemplarz. Z łatwością również wprowadzisz zmiany w tekście czy też grafice, tak by kolejny wydruk spełniał już Twoje oczekiwania.

Niewątpliwą zaletą druku cyfrowego jest fakt, iż każde Twoje zlecenie może być zrealizowane natychmiast, co czasem naprawdę się przydaje, gdy potrzebujesz je „na wczoraj”. Dość szybko możesz otrzymać pierwszą odbitkę, która od razu stanowi odbitkę nakładową.

Warto również podkreślić, że wybierając drukowanie metodą cyfrową, masz możliwość personalizacji każdego pojedynczego wydruku, co w przypadku skorzystania z offsetu byłoby niewykonalne. Dzięki personalizowanemu drukowi cyfrowemu masz znacznie większe szanse, że Twoja oferta spotka się z zainteresowaniem potencjalnych klientów. Chętniej bowiem sięgamy po foldery, książki czy innego typu „gadżety”, na których znajduje się nazwisko właściciela firmy, czy jej logo. Korzystając więc z druku cyfrowego zyskasz w oczach kontrahenta, który doceni Twój wkład pracy w przygotowanie oferty i wzbudzisz jego zaufanie.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Skankolor to miejsce, w którym zaprojektujesz i wydrukujesz wszystkie potrzebne Ci materiały!

Galeria