Katalogi

House of inspiration hiidea hiidea stock out Tops Voyager Voyager XD Sustainnable more than gifts your choice Asgard
ikona

Kambukka kubki termiczne

zobacz więcej →
Gadżety

Gadżety

GRUPA MARIS, która jest właścicielem marki Skankolor jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP) oprócz szerokiej bazy dostawców posiada swoje niepowtarzalne gadżety reklamowe.

Dystrybutor gadżetów reklamowych

dzięki podpisanym umowom z głównymi importerami i producentami gadżetów reklamowych znamy najnowsze trendy i mamy najlepsze ceny. Potrafimy błyskawicznie reagować na potrzeby klienta. Proponujemy rozwiązania, które będą jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Twój Gadżet reklamowy spełni swój cel.

Techniki zdobienia gadżetów reklamowych

stosujemy różne techniki zdobienia w zależności od materiału, z jakiego jest wykonany gadżet.

Sitodruk, tampo druk, laser, termo transfer, naklejki 3d. Logo, hasło reklamowe może być nadrukowane w pełnym kolorze lub czarno białe.

Każdy gadżet,

można oznakować brendem Twojej firmy, koszulkę termo transferem, metalowy brelok laserem lub naklejką 3d, długopis tapmo drukiem lub laserem. Doradzimy!!!

Znamy się na tym!

zaufali nam duzi, średni i mali. Obsługujemy każdego. Wśród naszych klientów są spółki giełdowe, spółki akcyjne, spółki z o.o., oraz firmy jedno osobowe. Wszystkich traktujemy z należytą starannością. Profesjonalizm i wysoki standard obsługi to nasza dewiza.

Jesteśmy producentami gadżetów.

Gadżetów z pomysłem, gadżetów, które sami wymyśliliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonali.

Niektóre z nich mają indywidualny kształt, unikatową funkcję i przeznaczenie.

Łączy je jedno, są jednoznacznie kojarzone z firmą i jej działalnością.

 

Tani i praktyczny gadżet: Reklamowa Rolka Do Czyszczenia Ubrań

Ubranie stanowi wizytówkę człowieka. Powinno więc być czyste i świeże. Dzięki rolce do czyszczenia skutecznie pozbędziesz się ze swojej odzieży kurzu, włosów, czy też innych niechcianych zanieczyszczeń. A wszystko to zajmie Ci dosłownie kilka minut. Specjalna perforacja umożliwi Ci łatwą wymianę w rolce do czyszczenia ubrań listków czyszczących, a ergonomiczna rączka sprawi, że użytkowanie rolki stanie się bezproblemowe. Taki gadżet powinien wiec znaleźć się w każdej szafie, torebce i w aucie.

Zamiast kolejnego długopisu czy odblasku

Reklamowa rolka do czyszczenia ubrań z Twoją reklamą i logo będzie się wyróżniać spośród innych „prezentów”, oferowanych przez konkurencję. Z pewnością Twoi klienci użyją jej wielokrotnie. Nie podzieli więc losu któregoś z rzędu długopisu, czy odblasku, który ląduje na dnie szuflady.

Możesz wybrać rolkę do czyszczenia ubrań podróżną (7,5cm - 30 listków - 4 metry) lub dużą rolkę (10cm - 15 listków - 2 metry). Oferujemy wykonanie indywidualnej grafiki na etykiecie dookoła rolki w pełnym kolorze. Istnieje również możliwość nadruku techniką tampodruk w jednym kolorze. Na rączce możemy wykonać nadruk logotypu.