Kambukka kubki termiczne

Kambukka kubki termiczne

Skankolor oficjalnym dystrybutorem kubków belgijskiej marki Kambukka!

Kubki termiczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż są one nie tylko modnym, ale również niezwykle praktycznym gadżetem, na którym z łatwością można umieścić logo firmy czy jakieś hasło reklamowe. Nie mogło ich więc zabraknąć w ofercie Skankolor. Spieszymy więc donieść naszym Klientom, jak i wszystkim tym, którzy już wkrótce dołączą do tego zacnego grona, że powiększyliśmy asortyment firmy o nowy, ekskluzywny gadżet reklamowy – kubek termiczny Kambukka. Teraz już możecie go zamówić w Skankolor!

Kubek Kambukka – funkcjonalny gadżet reklamowy teraz w Skankolor!

Nie od dziś wiadomo, że kubek termiczny kubkowi nierówny. Różnią się nie tylko kolorem, kształtem czy materiałem, z którego zostały wykonane, ale również pojemnością i ceną. Decydując się na sprezentowanie takiego gadżetu swoim klientom czy kontrahentom warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. To właśnie one zadecydują o tym, czy kubek termiczny z logo naszej firmy będzie chętnie zabierany w podróż czy wyląduje na dnie szafy.

Możesz być pewien, że produkty Kambukka nadają się do tego idealnie. Ta belgijska marka, której nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „cieszyć się, czerpać korzyści” to doskonałej jakości kubki i butelki termiczne, które prócz funkcjonalności charakteryzują się wspaniałym designem. To wspaniała propozycja dla osób dbających o środowisko i zdrowie – swoje i najbliższych.

Wybierając kubek termiczny Kambukka masz gwarancję, że nawet po kilku godzinach Twoja kawa, herbata czy inny napój będą takie, jakie lubisz najbardziej. Utrzymuje ciepło nawet do 9 godzin, a zimno przez 18 godzin. Ów produkt posiada doskonałą izolację cieplną, która nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę płynu, ale pozwala również na trzymanie kubka w dłoni, nawet zaraz po zalaniu go wrzątkiem. Dzięki szerokiej silikonowej opasce nie wyślizguje się z ręki.

Kubek termiczny Kambukka jest wykonany z najwyższej jakości surowców, wolnych od BPA. Bez problemu utrzymasz go w czystości, myjąc wodą z dodatkiem detergentu.

Kubek termiczny Kambukka z własnym nadrukiem – must have każdej szanującej się firmy

Kubki termiczne Kambukka są jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów – nie tylko ze względu na swą funkcjonalność, ale również wspaniały i ponadczasowy design. Bezapelacyjnie mogą więc stać się idealnym gadżetem reklamowym każdej firmy. Kubek termiczny Kambukka będzie się wspaniale prezentował podczas różnego rodzaju konferencji, targów branżowych czy eventów, których przecież nie brakuje w żadnej branży.

I co ważne, jest to akcesorium, które trudno zgubić – w przeciwieństwie do długopisu, smyczy, przypinki czy wizytówki. Możecie być pewni, że personalizowany nadruk wykonany na kubku termicznym Kambukka zostanie zauważony przez wiele osób – w pracy, na uczelni, w autobusie czy tramwaju, bądź podczas spaceru. Co więcej, taki gadżet reklamowy pozytywnie wpłynie na kreowanie wizerunku firmy. Przecież chyba każdy z nas lubi dostawać praktyczne, a przy tym eleganckie gadżety reklamowe.

Oferta kubków termicznych marki Kambukka skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny! Nie zastanawiaj się, tylko już dziś promuj swą markę z pomocą Skankolor!