Kambukka kubki termiczne

Kambukka kubki termiczne

Skankolor oficjalnym dystrybutorem kubków belgijskiej marki Kambukka!

Kubki termiczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż są one nie tylko modnym, ale również niezwykle praktycznym gadżetem, na którym z łatwością można umieścić logo firmy czy jakieś hasło reklamowe. Nie mogło ich więc zabraknąć w ofercie Skankolor. Spieszymy więc donieść naszym Klientom, jak i wszystkim tym, którzy już wkrótce dołączą do tego zacnego grona, że powiększyliśmy asortyment firmy o nowy, ekskluzywny gadżet reklamowy – kubek termiczny Kambukka. Teraz już możecie go zamówić w Skankolor!

Kubek Kambukka – funkcjonalny gadżet reklamowy teraz w Skankolor!

Nie od dziś wiadomo, że kubek termiczny kubkowi nierówny. Różnią się nie tylko kolorem, kształtem czy materiałem, z którego zostały wykonane, ale również pojemnością i ceną. Decydując się na sprezentowanie takiego gadżetu swoim klientom czy kontrahentom warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. To właśnie one zadecydują o tym, czy kubek termiczny z logo naszej firmy będzie chętnie zabierany w podróż czy wyląduje na dnie szafy.

Możesz być pewien, że produkty Kambukka nadają się do tego idealnie. Ta belgijska marka, której nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „cieszyć się, czerpać korzyści” to doskonałej jakości kubki i butelki termiczne, które prócz funkcjonalności charakteryzują się wspaniałym designem. To wspaniała propozycja dla osób dbających o środowisko i zdrowie – swoje i najbliższych.

Wybierając kubek termiczny Kambukka masz gwarancję, że nawet po kilku godzinach Twoja kawa, herbata czy inny napój będą takie, jakie lubisz najbardziej. Utrzymuje ciepło nawet do 9 godzin, a zimno przez 18 godzin. Ów produkt posiada doskonałą izolację cieplną, która nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę płynu, ale pozwala również na trzymanie kubka w dłoni, nawet zaraz po zalaniu go wrzątkiem. Dzięki szerokiej silikonowej opasce nie wyślizguje się z ręki.

Kubek termiczny Kambukka jest wykonany z najwyższej jakości surowców, wolnych od BPA. Bez problemu utrzymasz go w czystości, myjąc wodą z dodatkiem detergentu.

Kubek termiczny Kambukka z własnym nadrukiem – must have każdej szanującej się firmy

Kubki termiczne Kambukka są jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów – nie tylko ze względu na swą funkcjonalność, ale również wspaniały i ponadczasowy design. Bezapelacyjnie mogą więc stać się idealnym gadżetem reklamowym każdej firmy. Kubek termiczny Kambukka  z nadrukowanym logo będzie się wspaniale prezentował podczas różnego rodzaju konferencji, targów branżowych czy eventów, których przecież nie brakuje w żadnej branży.

I co ważne, jest to akcesorium, które trudno zgubić – w przeciwieństwie do długopisu, smyczy, przypinki czy wizytówki. Możecie być pewni, że personalizowany nadruk wykonany na kubku termicznym Kambukka zostanie zauważony przez wiele osób – w pracy, na uczelni, w autobusie czy tramwaju, bądź podczas spaceru. Co więcej, taki gadżet reklamowy pozytywnie wpłynie na kreowanie wizerunku firmy. Przecież chyba każdy z nas lubi dostawać praktyczne, a przy tym eleganckie gadżety reklamowe.

Oferta kubków termicznych marki Kambukka skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny! Nie zastanawiaj się, tylko już dziś promuj swą markę z pomocą Skankolor!