Skankolor oficjalnym dystrybutorem kubków belgijskiej marki Kambukka!

Skankolor oficjalnym dystrybutorem kubków belgijskiej marki Kambukka!

Kubki termiczne rokrocznie cieszą się coraz większym uznaniem. I nie jest to żadnym zdziwieniem, gdyż są nie tylko popularnym, ale także niezwykle funkcjonalnym gadżetem, na którym łatwo umieścisz logo Twej firmy czy hasło reklamowe. Nie mogliśmy ich nie dodać do naszej oferty Skankolor. Z radością oznajmiamy naszym Klientom, jak i wszystkim tym, którzy już wkrótce staną się członkami tego szacownego grona, że dodaliśmy do asortymentu firmy nowy, luksusowy gadżet reklamowy – kubek termiczny Kambukka. Już teraz zamów go w Skankolor!

Kubek Kambukka – praktyczny gadżet reklamowy teraz w Skankolor!

Nie od dzisiaj wiemy, że kubek termiczny kubkowi nierówny. Wyróżniają się nie tylko kolorem, wyglądem czy materiałem, z którego zostały zrobione, ale także pojemnością i ceną. Chcąc sprezentować taki gadżet swym kontrahentom czy klientom trzeba zwrócić uwagę na kilka zasadniczych zagadnień. To właśnie one przesądzą o tym, czy kubek termiczny z logo naszej firmy będzie z przyjemnością zabierany na wyprawę czy wyląduje na dnie szafy.

Możesz być pewien, że artykuły Kambukka nadają się do tego świetnie. Ta belgijska marka, której nazwa w wiernym tłumaczeniu znaczy „cieszyć się, czerpać korzyści” to znakomitej jakości kubki i butelki termiczne, które oprócz wygody cechują się doskonałym designem. To świetna oferta dla osób dbających o zdrowie i środowisko– swoje i najbliższych.

Wybierając kubek termiczny Kambukka możesz być pewny, że nawet po dłuższym czasie Twoja kawa, herbata czy inny napój będą takie, jakie preferujesz. Utrzymuje ciepło nawet do 9 godzin, a zimno przez 18 godzin. Ten doskonały produkt posiada idealną izolację cieplną, która nie tylko utrzymuje Twój napój w odpowiedniej temperaturze, ale pozwala także na trzymanie kubka w dłoni, nawet po zalaniu go wrzątkiem. Dzięki szerokiej silikonowej opasce nie wyślizguje się z ręki.

Kubek termiczny Kambukka jest wykonany z najwyższej jakości surowców, wolnych od BPA. Z łatwością utrzymasz go w czystości, myjąc wodą z dodatkiem detergentu.

Kubek termiczny Kambukka z własnym nadrukiem – must have każdej szanującej się firmy

Kubki termiczne Kambukka są jednymi z najczęściej kupowanych akcesoriów – nie tylko ze względu na swą praktyczność, ale także świetny i uniwersalny design. Bezapelacyjnie staną się doskonałym gadżetem reklamowym każdej firmy. Kubek termiczny Kambukka będzie się idealnie prezentował podczas różnych konferencji, targów branżowych czy eventów, których nie brakuje w żadnej branży.

I co ważne, jest to akcesorium, którego nie zgubisz – w przeciwieństwie do długopisu, smyczy, przypinki czy wizytówki. Możesz być pewny, że personalizowany nadruk wykonany na kubku termicznym Kambukka będzie zauważony przez szerokie grono osób – w pracy, na uczelni, w autobusie czy tramwaju, bądź podczas spaceru. Co więcej, taki gadżet reklamowy pozytywnie przyczyni się do kreowania wizerunku Twojej firmy. Z pewnością każdy z nas uwielbia dostawać funkcjonalne, a przy tym stylowe gadżety reklamowe.

Oferta kubków termicznych marki Kambukka ukierunkowana jest przede wszystkim do firm i instytucji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny! Nie zastanawiaj się, tylko już teraz promuj swoją markę z pomocą Skankolor!