Kubek termiczny Kambukka Etna Grip Black Steel 500 ml w ofercie Skankolor!

Kubek termiczny Kambukka Etna Grip Black Steel 500 ml w ofercie Skankolor!

Już od dziś w naszym asortymencie znajdziesz kolejny produkt. Jest nim najbardziej poszukiwany i cieszący się największą popularnością model kubka termicznego marki Kambukka - Etna Grip 500 ml Black Steel! U nas możesz go zamówić z personalizowanym nadrukiem. Pospiesz się jednak, gdyż oferta Skankolor jest ograniczona! Nasza oferta skierowana jest do firm, a minimalna ilość zamówionych kubków wynosi 50 szt.

Kubki termiczne Kambukka – funkcjonalność i doskonały design

Już wiele lat temu marka Kambukka udowodniła, że kubek termiczny może być niezwykle funkcjonalny, a przy tym posiadać naprawdę stylowy design. Nie dziwi więc fakt, że w ofercie tej belgijskiej firmy można znaleźć szeroką gamę produktów w różnych wzorach i kolorach – od minimalistycznej czerni czy bieli, po odcienie błękitu, czerwieni czy zieleni. Osobom lubiącym bawić się kolorami z pewnością do gustu przypadną kubki termiczne Kambukka z finezyjnym wzorem. Ogromna różnorodność produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz idealny wzór i kolor, na którym wykonamy indywidualny nadruk.

Niewątpliwą zaletą kubka termicznego Kambukka Etna Grip Black Steel 500 ml jest zastosowanie w nim rewolucyjnej nakrętki 3w1. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pić tak, jak lubisz, regulując szczelność zakrętki przy pomocy suwaka. Jeśli chcesz napić się kawy czy herbaty, ustaw go w pozycji „push” i naciśnij przycisk. Pozycja „zawsze otwarta” umożliwia Ci picie z kubka Kambukka jak z filiżanki, co bardzo Ci się przyda, jeśli będziesz chciał wystudzić napój. Z kolei pozycja „zablokowana” zapewni Twojemu kubkowi Kambukka szczelność. W takiej pozycji może więc go śmiało wrzucić do plecaka czy torebki, bądź położyć na siedzeniu w samochodzie. Gwarantujemy, że napój się nie wyleje!

To jednak nie koniec nowych rozwiązań, po które sięgnęła Kambukka w kubku Etna Grip Black Steel. Zastosowanie autorskiego systemu Snapclean umożliwia łatwe i wygodne rozłożenie zakrętki, dzięki czemu z szybko i dokładnie umyjesz ją w zmywarce. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować problem zbierających się przy ustniku zanieczyszczeń.

Kubki termiczne Kambukka z nadrukiem – idealny sposób na skuteczną reklamę Twojej firmy

W asortymencie Skankolor znajdziesz wiele wzorów i kolorów kubków Kambukka, na których wykonamy dla Ciebie personalizowany nadruk. Solidny, stalowy kubek Etna Grip Black Steel, łatwy w obsłudze, a przy tym wolny od szkodliwego BPA to doskonały gadżet reklamowy. Z pewnością spodoba się Twoich kontrahentom, jak i klientom – obecnym, a także przyszłym.

Kubki Kambukka z nadrukiem nie tylko zwiększą zainteresowanie towarami i usługami, oferowanymi przez Twoją firmę, ale również pomogą Ci w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Warto jednak pamiętać, by wybierać produkty najwyższej jakości, z których osoby obdarowane będą chętnie korzystać, zamiast schować je na dnie szafy.

Galeria