Oklejanie samochodów, witryn, szyldów

Oklejanie samochodów, witryn, szyldów

Plotowanie i oklejanie – pozwoli w szybki sposób zmienić przestrzeń wokół Ciebie.

Personalizacja przedmiotów z naszego najbliższego otoczenia staje się coraz bardziej powszechna. Nie dziwi więc fakt, że popularność folii barwionych w masie czy tych do zadruku rośnie z dnia na dzień. Coraz częściej decydujemy się na oklejenie samochodu, czy zmianę koloru ściany. Z folii do oklejania możesz również stworzyć niebanalne szyldy czy tablice informacyjne oraz witryny sklepowe. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możesz zrealizować każdy swój pomysł. Możliwości jest wiele, a to, co Cię jedynie ogranicza, to Twoja wyobraźnia.

 

Nowy wizerunek Twojego samochodu? – ze Skankolor to możliwe!

Oklejanie samochodów folią 3M staje się coraz bardziej popularne, bowiem takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Dzięki niemu samochód służbowy może stać się doskonałą wizytówką Twojej firmy, zapewniając jej większą widoczność i przykuwając uwagę. Atrakcyjna grafika naklejona na Twoim samochodzie flotowym stanowi bowiem jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów i budowania świadomości marki.

Naklejki wielkoformatowe wykorzystywane są nie tylko przy oklejaniu samochodów, ale również wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dodać firmową grafikę na większej powierzchni. Z pewnością przydadzą się więc do oklejania maszyn, oznaczania różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych czy ścian.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że wykorzystywana przez Skankolor folia 3M doskonale dopasowuje się do podłoża. Jest niezwykle rozciągliwa, a przy tym trwała i odporna na działanie szkodliwych promieni UV, dzięki czemu bez obaw można nią oklejać przedmioty o nieregularnym kształcie, wszelkiego rodzaju krzywizny i przetłoczenia. Oferujemy Ci wydruki w technologii HP Latex, dzięki czemu nie muszą być one laminowane, a przy tym są odporne na promienie UV i wycieranie.

 

Ze Skankolor stworzysz wymarzoną witrynę Twojego sklepu czy szyld firmowy!

Folie plotowane coraz częściej wykorzystywane są do oklejania szyb czy witryn sklepowych. Dzięki nim w krótkim czasie możesz stworzyć niebanalną wizytówkę Twojej firmy, która z pewnością przykuje uwagę przechodniów i zachęci, by wejść do środka.

Folie ploterowe umożliwiają oklejanie witryn zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz ich powierzchni. Dzięki doskonałej przyczepności są one wykorzystywane również do oklejania drzwi czy wszelkiego rodzaju reklamowych ekspozytorów. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że możesz wybierać spośród bogatej gamy barw, dowolnie je ze sobą łącząc. W ten sposób stworzysz projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Podkreślić również należy, że utrzymanie w czystości oklejonych witryn sklepowych czy szyb jest niezwykle proste. Wystarczy, że użyjesz standardowych detergentów, a w kilka chwil reklama Twojej firmy będzie wyglądała jak nowa.

Jeśli zależy Ci na osiągnięciu wspaniałego efektu, powierz to zadanie profesjonalistom ze Skankolor! Chętnie zaprojektujemy Twoje produkty reklamowe, wydrukujemy je, poddamy plotowaniu i oczywiście nakleimy we wskazanym przez Ciebie miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając do niego specjalny rodzaj folii. Plotujemy folie barwione w masie. Używamy folii firmy 3M i Oracal.