Druk naklejek

Druk naklejek

Naklejki to bardzo popularny produkt. Naklejki to doskonała reklama, po naklejeniu w widocznym miejscu nasza wlepa, będzie informowała klientów o naszej firmie, produkcie. Naklejki, to też etykiety na różne produkty i powierzchnie. Naklejka może być wydrukowana na papierze lub na folii samoprzylepnej. Naklejki drukujemy cyfrowo. W dwóch technikach druku cyfrowego arkuszowego i druku wielkoformatowego w technologii HP latex.

Naklejki już od 1 sztuki!

Naklejki samoprzylepne o dowolnym kształcie z wycięciem po obrysie:

- w technologii druku cyfrowego arkuszowego na papierze samoprzylepnym

- w technologii druku wielkoformatowego na folii samoprzylepnej monomerycznej lub polimerowej, białej lub transparentnej.

- naklejki 3D

Szybka wycena: skankolor@skankolor.pl, tel. 032 201 16 44 lub 601 42 60 25

Po co drukować naklejki?

Naklejki można używać w zależności do potrzeb. Na eventach gdzie dzieci obdarowane naklejkami okolicznościowymi z chęcią będą je nosić. Zabiorą do swoich domów i tam nakleją w swoim pokoju. Naklejka nie jest wieczna, ale jej życie jest o wiele dłuższe niż ulotki. Naklejki możemy wykorzystać do personalizacji upominków reklamowych. Naklejki mogą być też etykietami promującymi i informacyjnymi na produkty i ich opakowania. W wielu przypadkach naklejki są wykorzystywane jako medium informacyjne. Na naklejkach drukowane są rozkłady jazdy, regulaminy i instrukcje. Do druku naklejek używamy tej samej technologii jak w druku fototapet. Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość.

Rodzaje naklejek

Druk naklejek to sprawdzona forma reklamy. Coraz więcej drukujących naklejki myśli o młodych odbiorcach, którzy najbardziej upodobali sobie wlepy. Często drukowane naklejki mają walory edukacyjne. Mogą zawierać przepisy ruchu drogowego, zasady dobrego zachowania lub „ordery " wzorowego pacjenta, lub grzecznego przedszkolaka. Druk cyfrowy daje nam możliwości personalizacji naklejek.

Naklejki produkowane przez nas mogą mieć różne formy. Oprócz standardowych drukowanych na papierze możemy wydrukować naklejki na folii polimerowej lub monochromatyczne. Wybór zależy od zastosowania. Jeśli nasza naklejka ma być eksponowana na zewnątrz, narażona na skoki temperatur zależnych od pogody to należy wybrać podłoże polimerowe. Naklejki przeznaczone do wewnątrz można wydrukować na tańszej monomerycznej folii. Każda z tych folii występuje jako błyszcząca lub matowa. Aby wydłużyć życie naklejek, można je laminować. Rodzaj druku, jaki stosujemy HP Latex nie wymaga laminowania, ponieważ jest odporny na zarysowania i utratę koloru pod wpływem promieniowania UV. Wykonujemy również naklejki 3D.

Nasze naklejki możemy wyciąć w każdym nawet najbardziej wymyślnym kształcie. Nie ma potrzeby wykonywania wykrojnika. Dzięki ploterowi Suma jesteśmy wyciąć każdy kształt wlepy bardzo dokładnie.

Naklejki wielkoformatowe, też nie są dla nas trudnością. Drukujemy naklejki, które używane są do oznakowania maszyn, pociągów, szyldów, plansz czy okien. Często na naklejki na szyby okienne używamy folii One Way Vision.

Naklejki 3D

Naklejki 3D to idealne rozwiązanie do znakowania własnych produktów: mebli, obrazów, urządzeń, gadżetów, breloków. Naklejki 3D wyglądają bardzo ekskluzywnie i wpisują się świetnie w wizerunek każdej firmy. Naklejki wypukłe 3D są pokrywane żywicą poliuretanową. Są odporne na promieniowanie UV.

Folie samoprzylepne do zastosowań reklamy zewnętrznej

Reklama na szybie okiennej czy też naklejka strony www i loga na samochodzie to jedne z wielu zastosowań naklejek wielkoformatowych w reklamie zewnętrznej.

Zastosowana folia polimerowa jest odporna na zmiany temperatur, a nasz druk lateksowy odporny na ścieranie i promienie UV. Wydruki na samochody proponujemy laminować, tak aby szczotki myjni nie zdrapały farby.

Nie ma lepszej reklamy niż dobrze oklejony samochód firmowy. Nasza firma kompleksowo realizuje branding aut firmowych od projektów graficznych poprzez wydruk z montażem włącznie. Nasze Studio Graficzne Skankolor Katowice wykona dla Państwa projekt oklejenia każdego samochodu, tablicy, witryny sklepowej. Nasza drukarnia znajdująca się w Katowicach drukuje i wysyła swoje prace nie tylko na terenie Polski, ale i też Europy.

Zapraszamy do wypróbowania naszych usług!