Co o Nas piszą w świecie?

Co o Nas piszą w świecie?

Jakiś czas temu Xerox poprosił nas o opinię współpracy. W wyniku tego na stronie XEROX.com pojawiła się wzmianka o nas. Znaleźliśmy się w gronie firm z całego świata, jako jedyni z Polski!! Xerox to firma, z którą pracujemy już kilkanaście lat. Są liderem w dziedzinie technologii druku cyfrowego na świecie. Ich innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość sprawiają, że nasz druk cyfrowy jest bezkonkurencyjny na rynku.

Dzięki zaawansowanym technologiom możemy zapewnić naszym klientom nie tylko najwyższą jakość druku cyfrowego, ale również szybkość i precyzję wykonania.

Współpraca z Xeroxem pozwala nam stale podnosić nasze standardy i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Zalety druku cyfrowego


Druk cyfrowy stał się nieodłącznym elementem współczesnego biznesu, a dzięki partnerstwu z Xeroxem jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom. Nasza spółka prężnie rozwija się na rynku polskim i zagranicznym, zdobywając uznanie klientów z Polski, jak i całego świata.

Druk cyfrowy oferuje wiele korzyści dla naszych klientów. Przede wszystkim, zapewnia wysoką jakość wydruku, co gwarantuje atrakcyjny i profesjonalny wygląd dokumentów. Dzięki temu nasze druki są wysokiej jakości.
Kolejną zaletą druku cyfrowego jest elastyczność. Nasza technologia pozwala na łatwe dostosowanie nakładu do potrzeb klienta. Bez względu na to, czy potrzebujesz  druku kilkaset katalogów, czy kilka tysięcy egzemplarzy, możemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Druk cyfrowy umożliwia również personalizację treści. Możemy dostosować indywidualne elementy publikacji do preferencji odbiorców, np. poprzez dodanie imienia lub nazwiska na okładce, lub wewnętrznych stronach. Ta funkcja pozwala na jeszcze większe zaangażowanie czytelnika.

Drukuj ekologicznie katalogi, książki, ulotki

Dodatkowo druk cyfrowy jest bardziej ekologiczny niż tradycyjne metody drukowania. Nasza technologia minimalizuje zużycie papieru i energii elektrycznej, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Jako firma specjalizująca się w druku i reklamie mamy wieloletnie doświadczenie i zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o każdy detal procesu drukowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i terminowość realizacji zamówień.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy i przekonania się, dlaczego druk cyfrowy jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej publikacji.

Co można drukować cyfrowo?

Druk cyfrowy pozwala na drukowanie różnych rodzajów publikacji, takich jak katalogi, foldery, książki, ulotki oraz wiele innych. Jako jedni z nielicznych drukarni cyfrowych drukujemy na papierach do gramatury 400 g. Drukujemy już od 1 sztuki.

Każdy autor może wydrukować sobie swoją książkę w nakładzie już od 1 sztuki. Często wykonuje się tak próbny egzemplarz przed drukiem nakładu.

Druki naszej drukarni uszlachetniamy foliami matowymi, błyszczącymi bądź soft touch. Wielu naszych klientów wykorzystuje złocenie bezmatrycowe do uszlachetniania wizytówek, zaproszeń bądź teczek. Złocenie możemy wykonywać bez konieczności wykonywania kosztownej matrycy już od 1 egzemplarza.