Druk folderów

Druk folderów

Foldery reklamowe to idealna forma promocji Instytucji, Firmy, Produktu, Usługi. Foldery w odróżnieniu od ulotek mają więcej niż 2 strony.

Druk folderów jakich potrzebujesz

Najpopularniejszymi formatami folderów są A4, A5, 21x 21 cm.

Zazwyczaj okładki folderów są wydrukowane na papierze o większej gramaturze: 250g, 300g.

Wewnętrzne strony folderów są drukowane zazwyczaj na papierach o gramaturze od 115g do 170g.

Okładki folderów oraz stron wewnętrznych możemy uszlachetnić według Twojego życzenia.

Foliujemy i lakierujemy wybiórczo UV

Nasza Drukarnia Cyfrowa Skankolor Katowice drukuje w technologii zapewniający idealny paser. Druki "nie wędrują" po arkuszu z powodzeniem można po foliowaniu położyć lakier wybiórczy!

Do dyspozycji masz folię błyszczącą, matową oraz soft touch.

Wszystko to od 1 egzemplarza!

W sprawie szybkiej wyceny:

dzwoń: 601 42 60 25 lub 32 201 16 44

lub

pisz: skankolor@skankolor.pl

Jeśli chcesz by Twój foder wyglądał wyjątkowo, to możesz dobrać papier, na którym ma być wydrukowany. Posiadamy wiele próbników papieru i przykładów ich zastosowania.

Chętnie pomożemy Ci w doborze papieru i form uszlachetnienia. Jeśli będziesz chciał osiągnąć efekt prestiżowego wydawnictwa, to zastosowanie folii matowej lub soft touch, a następnie lakierowanie punktowe- płaskie lub wypukłe spotęgują efekt na odbiorcy.

Wydrukowany folder możemy oprawić zeszytowo: za pomocą zszywek płaskich lub euro zszywek, które umożliwią Twojemu klientowi wpięcie folderu do segregatora.

Foldery, biuletyny, raporty roczne o większej liczbie stron możemy oprawić za pomocą oprawy klejonej klejem PUR.

Personalizacja folderu, dlaczego nie!

Najbardziej skuteczne są oferty personalizowane. Możemy każdą z drukowanych ofert spersonalizować. Dzięki temu skuteczność twojej oferty, katalogu produktu będzie większa!

Jakość, terminowość przede wszystkim!

Druk cyfrowy folderów jesteśmy wstanie reazlizować w bardzo krótkim czasie! Wszystkie procesy odbywają się u nas. Więcej czasu potrzebujemy tylko na wykonywanie lakieru wybiórczego UV.

Nasz druk cyfrowy jest drukiem matowym, nie do odróżnienia nawet przez profesjonalistę od druku offsetowego. Drukujemy rastrem, możemy nadawać liniaturę rastra w zależności od potrzeb. Dzięki zastosowanej unikalnej technologii druku cyfrowego Xerox aple wydrukowane przez nas są idealne.

Jeśli nie masz projektu

to się nie martw. Nasze Studio Graficzne zaprojektuje i złoży dla Ciebie każdy katalog, folder, ulotkę, teczkę czy wizytówkę. Do dyspozycji jest dwóch grafików, z którymi możesz porozmawiać lub spotkać się u nas. Możesz czynnie uczestniczyć w procesie projektowania. Na każdym etapie projektowym wydrukujemy strony twojego katalogu i zagwarantujemy, że identycznie będzie wyglądał folder po wydrukowaniu całego nakładu.

Zapraszamy do naszej Drukarni Cyfrowej Skankolor.pl Katowice. Idealny dojazd i miejsce na parkingu gwarantowane.