Druk teczek

Druk teczek

Druk teczek ofertowych

Teczki ofertowe to podstawowy element galanterii biurowej każdej firmy czy organizacji. Teczki reklamowe mają wiele zastosowań. Dzięki treściom i oprawie graficznej wpływają na postrzeganie firmy. Ułatwiają komunikację z klientem. Dzięki czytelnemu logu i grafice nawiązującej do specyfiki firmy, czytelnym danym kontaktowym i adresem www ułatwiamy klientowi kontakt i dajemy jasną informację o firmie. Teczki reklamowe to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu.

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe są bardzo potrzebnym produktem w każdym biurze. Pozwalają utrzymywać porządek na biurku. Ułatwiają segregowanie firmowej dokumentacji. Są nieodzownym elementem wręczania ofert i umów swoim klientom potencjalnym klientom. „Opakowanie” umowy bądź oferty w teczkę ofertową wzmocni wizerunek firmy i sprawi, że twoja oferta będzie postrzegana bardzo profesjonalnie. Wydrukowany folder lub ulotka reklamowa włożony w teczkę ofertową będzie lepiej odbierany przez Twojego kontrahenta.

Teczka ofertowa, czy reklamowa?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby teczka ofertowa niosła przekaz reklamowy. Oprócz czytelnych danych adresowych, strony www i adresu mailowego. Teczka reklamowa powinna zawierać przekaz graficzny reklamowy. Zaprojektowana zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, utrwali i umocni markę wśród odbiorców.

Nadrukowana grafika na teczce reklamowej może ogólnie nawiązywać do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Projekt graficzny może uwzględniać wartości, którymi się kierujesz w biznesie. Jaki charakter i jakie przesłanie będzie nosić Twoja teczka ofertowa, zależy od Ciebie. Nasze studio graficzne zaprojektuje teczkę, uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania. Taki przekaz wzmocni odbiór Twojej oferty i sprawi, że będziesz postrzegany jako firma godna zaufania i profesjonalna.

Jakie teczki ofertowe robimy?

Klient decyduje o wszystkim. My chętnie doradzimy. Jeśli nakład teczek będzie niski, a budżet niewielki, to proponujemy druk teczek metodą cyfrową. Drukujemy teczki już od ilości 10 sztuk. Mogą to być teczki z grzbietem lub gdy nie będzie w niej zbyt wiele dokumentów- płaskie, z 1 bigiem.

Teczki ofertowe możemy wydrukować na kartonie obustronnie powlekanym lub kredzie 350g, 400g. Najczęściej stosujemy kredę 400g matową. Jest bardziej sztywna. Świetnie nadaje się na teczki ofertowe. Dzięki naszemu nowoczesnemu drukowi cyfrowemu arkusze po druku nie są powyginane tylko płaskie. Wyglądają jak z wydruku maszyny offsetowej.

Do teczki wydrukowanej cyfrowo, możemy dokleić kieszonkę transparentną z foliową lub kartonową.

Teczki ofertowe możemy uszlachetniać poprzez najbardziej popularne foliowanie. Do dyspozycji mamy folię błyszczącą, matową lub soft touch.
Nasze wydruki cyfrowe poza foliowaniem mogą podlegać jeszcze kolejnym procesom uszlachetniania.

Z powodzeniem możemy na gotowych wydrukach wykonać lakier wybiórczy, lakier 3D lub hot stamping czyli złocenie.

Najpopularniejszym formatem teczek reklamowych są teczki na dokument formatu A4. Robimy też teczki reklamowe formatu A5.

Z powodzeniem realizujemy też druk teczek w technologii offsetowej. Wtedy najczęściej teczki mają większy nakład i poza zastosowanymi uszlachetnieniami są sztancowane. Mamy własną bibliotekę gotowych wykrojników teczek reklamowych.