Już wkrótce!!

Już wkrótce!!

Miło nam obwieścić, że już wkrótce park maszynowy naszej drukarni powiększy się o nową drukarkę cyfrową Xeroxa. Grupa Maris od 1997 roku konsekwentnie poszerza zakres swoich usług. Druk Cyfrowy stanie się jeszcze lepszy i zdecydowanie szybszy.

To, co nas wyróżnia- Jakość Druku Cyfrowego!

Druk cyfrowy jest coraz bardziej popularny. Trudno przecenić jego zalety: możliwość ekonomicznego druku małych nakładów, szybkość realizacji zlecenia.

Nasza nowa maszyna jest kilkakrotnie szybsza od dotychczasowej. Pozwoli to nam realizować jeszcze więcej zleceń w krótkich terminach. Nowy Xerox, będzie to już trzeci zakup nowej drukarki cyfrowej tej firmy. Nowa Drukarka jest urządzeniem produkcyjnym, dedykowanym wymagającym użytkownikom. Jest tańsza w eksploatacji i dzięki temu sprawdza się w druku dla nawet dla dużych nakładów.

Czy możliwe jest idealne pasowanie w druku cyfrowym?

Oczywiście idealne pasowanie awersu i rewersu druku jest sprawą oczywistą. Pasowanie odbywa się w pełni automatycznie. Dzięki innowacyjnemu systemowi marek, druk „nie pływa” po arkuszu. Bez problemu lakier wybiórczy pasuje na arkuszu.

Dotychczasowe drukarki cyfrowe nie miały idealnego pasowania. Teraz będzie inaczej. Każdy wymagający druk będzie możliwy do zrealizowania na nowym urządzeniu.

Druk folderów, zaproszeń, wizytówek z lakierem wybiórczym nie będzie już problematyczny.

Czy możliwe jest wydrukowanie na wczoraj?

Nasi klienci zawsze doceniali to, że potrafimy błyskawicznie reagować na ich potrzeby. Wiadome jest, że często „wyskakuje” jakieś spotkanie biznesowe. Będziemy tak jak do tej pory „gasili pożary”. Druk wizytówek, ulotek, plakatów czy folderów będziemy realizować w jak najkrótszych terminach.

Nowa drukarka, Nowe możliwości

Nasz nowy Xerox będzie drukował na wszystkich papierach ozdobnych nakładowych:

powlekanych i niepowlekanych, kartonach obustronnych i jednostronnych, papierach i foliach samoprzylepnych. Będziemy mogli drukować papiery o gramaturze od 50 gr do 400 gr.

Maksymalny format papieru 330x488 mm, ale możliwe będzie również drukowanie z tak zwanego pasa; wtedy będziemy mogli wydrukować 330x660 mm. Plecki do kalendarzy trójdzielnych będziemy mogli drukować na poczekaniu.

Prędkość wydruku nawet do 100 arkuszy na minutę!!!

Dzięki dodatkowemu modułowi będziemy drukować koperty, od formatu C6, DL, 15x15 do C4.

Chcemy być Waszym partnerem realizującym nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Będziemy tak jak do tej pory personalizować wydruki, nadawać QR Cody, pakować i wysyłać.

Dla Klientów z Katowic, Chorzowa, Sosnowca i innych miast Śląska jest możliwość odbioru

wydruków bezpośrednio u nas.

Pamiętajcie, że uzupełnieniem naszej oferty druku cyfrowego arkuszowego jest latexowy ploter drukujący, na którym drukujemy fototapety, duże plakaty, city lighty, nalepki, wklejki- również z wycięciem po obrysie.

Drzwi naszej Cyfrowej Drukarni Skankolor Katowice stoją dla Was zawsze otworem.

Gwarantujemy bezproblemowy dojazd (200 metrów od zjazdu z DTŚ) oraz miejsce parkingowe dla każdego naszego Klienta.