Pieczątki

Pieczątki

Modico to nowoczesne i ekologiczne pieczątki. Nowoczesna technologia Flash z powodzeniem wypiera tradycyjne pieczątki „automaty” nie mówiąc już o stemplach. Zaletami pieczątek Modico są przyjazne dla środowiska naturalnego, długa żywotność (10 000 odbić bez napełniania kartridża) szybkość wykonania, czytelne i ostre odbicie, nowoczesny design.

 

 

Cennik pieczątek MODICO:

Modico 2

- miejsce na nadruk/ odbicie 36 x 11 mm, max liczba wersów: 3 krótkie

- cena- 35,00 zł netto (43,05 zł brutto)

Modico 3,  kieszonkowa Modico P3

- miejsce na nadruk/ odbicie 47 x 14 mm, max liczba wersów: 5 średnich

- cena- 44,00 zł netto (54,12 zł brutto)

Modico 4,  kieszonkowa Modico P4

- miejsce na nadruk/ odbicie 55 x 19 mm, max liczba wersów: 6 średnich

- cena- 49,00 zł netto (60,27 zł brutto)

Modico 5,

- miejsce na nadruk/ odbicie 62 x 22 mm, max liczba wersów: 7 długich

- cena- 55,00 zł netto (67,65 zł brutto)

Modico 6

- miejsce na nadruk/ odbicie 60 x 30 mm,max liczba wersów: 10 długich

- cena- 59,00 zł netto (72,57 zł brutto)

Technologia wyrobu pieczątek Modico powstała w Japonii. Jest w pełni ekologiczna, uniknięto w procesie wyrobu pieczątek powstawania odpadów i trawienia. Jakość pieczątki wykonywaną metodą Flash jest bezkonkurencyjna. Nie ma zalewania odbicia, a każdy obraz jest ostry i wyraźny. Odbicia pieczątki są zawsze takie same. Użytkowanie pieczątki Modico jest nieporównywalne z innymi.

 

Wybraliśmy najlepszą technologię wyrobu pieczątek

W Japonii pieczątki błyskowe stanowią prawie 100% używanych pieczątek. W USA 60%, w Europie Zachodniej ponad 40%. Modico stanowi 50% rynku pieczątek błyskowych. Technologia wyrobu pieczątek Modico polega na naświetlaniu w naświetlarce błyskowej (dlatego niektórzy pieczątki nazywają błyskowymi) gumki z mikroskopijnymi porami, których w jednej pieczątce jest setki tysięcy. Mikropory pod wpływem światła zamykane są w miejscach, przez które nie będzie przenikał tusz. Tusz w pieczątkach Modico podawany jest od góry.
 

Nieograniczone możliwości pieczątek

Wykonywane u nas pieczątki to nowoczesny design i rewelacyjna aplikacja. Dzięki nowoczesnej technologii nasze pieczątki mogą przenosić nawet najcieńsze linie, najmniejsze znaki. Grafiki są ostre, a odbicia niezalane.

Nasze Studio Graficzne może zaprojektować pieczątkę. Możemy umieścić logo, znak graficzny. Pieczątka powinna Cię wyróżniać. W pieczątkach można zastosować różne tusze: niebieski, czarny, zielony, czerwony.

 

Jak szybko można wyrobić pieczątkę?

Pieczątki Modico w naszej firmie wykonujemy nawet w 1 godzinę! Kto raz zamówił pieczątkę Modico, będzie zawsze ich używał. Od wielu lat wykonujemy pieczątki dla firm. Zawsze były to pieczątki w technologii Flash. Nasi klienci cenią sobie kompleksowość naszych usług. Komfortowy jest dla nich fakt, że zamawiając wydruk ulotek lub folderów mogą odebrać u nas również pieczątkę. Dla wielu liczy się kompleksowość usług. Tacy chcemy być dla Was.

Możesz u nas zamówić pieczątkę mailem. Jak po godzinie przyjedziesz po odbiór, będzie już gotowa czekała na Ciebie.

Pieczątki wykonujemy w Katowicach i tu można je odebrać osobiście. Łatwy dojazd ze zjazdem z DTŚ i własny parking jest dużym atutem. Drukarnia Skankolor Katowice to kompleksowy dostawca usług.