Kto drukuje na kredzie 400g?

Kto drukuje na kredzie 400g?

Odpowiedź jest jedna: My drukujemy na papierach o wysokich gramaturach. Nasza Drukarnia Cyfrowa Skankolor Katowice wprowadziła dla bardzo wymagających klientów druk wizytówek na kredzie o gramaturze 400 gram. Dzięki zaawansowanej i bardzo nowoczesnej technologii druku cyfrowego Xerox, możemy drukować na papierach o gramaturach do 400 gram.

Co można wydrukować na kredach o dużych gramaturach?

Oprócz druku wizytówek, zaproszeń, kartek świątecznych, kart menu, kart do gry i wszelkich innych druków, które klient sobie zażyczy, możemy uszlachetnić każdy druk folią matową, błyszczącą lub soft touch. Dzięki zastosowaniu folii druki są jeszcze grubsze. Kredy o dużych gramaturach z powodzeniem mogą zastępować w niektórych przypadkach kartony, które są drogie i trudno dostępne. Świetnie znajdują zastosowanie jako okładki do książek, broszur, a nawet często pudełek.

Czy warto mieć wizytówkę?

Pewnie, że warto. Wizytówka oprócz tego, że zostawia kontakt potencjalnemu klientowi, to stwarza możliwość zapisania ważnych informacji. Wizytówka wydrukowana na grubej kredzie matowej 400 g wzmocni Twój wizerunek.

Czy warto, żeby Twoja wizytówka się wyróżniała?

Warto! Kiedyś organizowaliśmy event, w którym była loteria wizytówkowa. "Sierotka" losowała 5 wizytówek spośród kilkudziesięciu. Wszystkie wylosowane wizytówki były na "wypasie". Miały gruby papier, często aksamitną powierzchnię (folia soft touch). Lepiej wyróżniać się z tłumu. Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego już nie musimy drukować wizytówek w dużych nakładach w technologii offsetowej. Nowoczesny druk cyfrowy daje nam możliwość doskonałej jakości, szybkiej realizacji i niekonwencjonalnych rozwiązań.

Broszury i katalogi

Broszury i katalogi głównie mają funkcję informacyjną. Skierowane są do obecnych lub potencjalnych klientów. Zawarte w niej informacje, to kontakt, opis profilu działalności, produktów i usług. Dobrze, gdy katalog zawiera też i informacje o tym, co nas wyróżnia. Oprócz merytorycznej zawartości naszych katalogów ważne jest też wyróżnienie się formą. Drukowane katalogi mogą mieć różne formaty; prostokątne, kwadratowe, podłużne i pionowe.

Okładka katalogów i broszur powinna zachęcać do przeglądnięcia ich zawartości. Okładka broszury musi być zachęcająca i wzbudzać zainteresowanie.

Zastosowanie kredy 400 g w druku okładki spowoduje, że publikacja będzie sztywniejsza, a tym samym będzie wyróżniała się na tle innych. Aby zwiększyć trwałość drukowanego katalogu, możemy foliować okładkę folią mat, błysk lub soft touch.

Nasza firma Skankolor drukarnia cyfrowa z Katowic jako jedna z nielicznych na Śląsku drukuje cyfrowo na papierach do 400 g. Nie tylko rodzaj zastosowanego papieru nas wyróżnia, ale też wysoka jakość druku i realizacja zleceń w bardzo krótkich terminach. Często drukujemy od "ręki". Druk na poczekaniu jest idealnym rozwiązaniem dla zapominalskich klientów. Nie jeden raz druk katalogu czy wizytówki, od ręki uratował służbowy wyjazd do klienta.

 

 

Galeria